Hotel Ilkus

na miarę Twoich potrzeb

O hotelu Ilkus

Co wyróżnia nas na tle innych miejsc? Łączymy strefę biznesową z miejscem sprzyjającym odpoczynkowi. Doskonałe połączenie komunikacyjne zapewnia lokalizacja naszego hotelu między dwoma dużymi lotniskami (Balice i Pyrzowice). Ponadto w okolicy znajdują się autostrady (A1 i A4) , droga ekspresowa (S1) oraz droga krajowa (nr 94).

Nasze pokoje spełniają standardy klasy biznes. Znajdziesz w nich udogodnienia niezbędne podczas wyjazdów służbowych. Tutaj przygotujesz się do spotkań biznesowych i odpoczniesz po konferencji.

Wystrój pokojów w naszym hotelu nawiązuje do natury oraz regionu. Kierujemy się filozofią zero waste i stawiamy na rozwiązania eko. W każdym wnętrzu pojawia się grafika prezentująca okolice Olkusza autorstwa Agnieszki Wołoszyn.

Pokoje z udogodnieniami w hotelu Ilkus

W hotelu Ilkus znajduje się aż 29 pokoi. Jesteśmy otwarci na sugestie, ponieważ spełnienie potrzeb Gości jest dla nas najważniejsze. Dlatego zapewniamy dostęp do pokoi dla rodzin z dziećmi, gości ze zwierzakami czy też osób podróżujących służbowo. W zależności od potrzeb możesz zarezerwować 1-, 2– lub 4-osobowy pokój typu Standard czy też Deluxe.

Doskonała baza wypadowa

Hotel Ilkus znajduje się w doskonałej lokalizacji, która sprawdzi się zarówno w przypadku osób przebywających na delegacji, jak i zwiedzających. Dzięki znajdującym się w pobliżu miastom: Katowice, Kraków oraz lotniskach możesz połączyć spotkania biznesowe z przyjemnością. Hotel Ilkus jest położony w okolicy takich miejsc jak: Jura Krakowsko-Częstochowska, Zamek w Ogrodzieńcu, Park Krajobrazowy Orlich Gniazd.

Chcesz zarezerwować pokój? Zapraszamy!

Aby sprawdzić dostępność pokoju w wybranym terminie, skontaktujemy się  z państwem w ciągu 12 godzin.

Zarezerwuj swój pobyt

Aby sprawdzić dostępność pokoju w wybranym terminie, skontaktujemy się  z państwem w ciągu 12 godzin.