Kolacja degustacyjna
w Restauracji Ilkus

– doskonały smak i wyjątkowy zapach

Kolacje degustacyjne w Restauracji Ilkus

Kolacje degustacyjne tworzymy z lokalnych produktów oraz składników pozyskiwanych wprost z naszego restauracyjnego ogródka. Dzięki temu nasze potrawy mają niepowtarzalny smak oraz aromat. Ponadto nasi Kelnerzy i Sommelier pomogą Ci w znalezieniu idealnie dopasowanego smaku alkoholu do zamówionego dania. Dzięki temu zapewnisz sobie prawdziwą ucztę dla podniebienia!

.

.

Dwie odsłony kolacji degustacyjnych

Kolacje degustacyjne to wydarzenia, podczas których zawsze próbujemy zaskoczyć Naszych Gości. Dlatego nierzadko towarzyszy im występ muzyczny lub spotkanie z artystą. Innym razem decydujemy się na zmianę formuły kolacji na grillową.

Każde wydarzenie różni się formą przygotowania potraw. Latem zapraszamy Naszych Gości do ogródka, w którym na ich oczach przygotowujemy wyjątkowe potrawy. Z kolei zimowe kolacje degustacyjne odbywają się zazwyczaj w środku restauracji.

Na takie spotkania z dobrym smakiem zapraszamy Naszych Gości raz w miesiącu, podczas których wprowadzamy menu składające się z 5 lub 7 dań. Opcjonalnie można skorzystać również z pairingu wina.

Napisz i dowiedz się więcej

Aby sprawdzić dostępność miejsc w wybranym terminie, skontaktujemy się  z państwem w ciągu 12 godzin.

Czesz zarezerwować stolik telefonicznie?
Zadzwoń: 888 704 700

Zarezerwuj swój pobyt

Aby sprawdzić dostępność pokoju w wybranym terminie, skontaktujemy się  z państwem w ciągu 12 godzin.