Zorganizujemy dla Ciebie
przyjęcie marzeń

Sala oranżeryjna w Ilkus Hotel & Restaurant

Organizujemy nie tylko przyjęcia firmowe, ale również okolicznościowe. Udostępniamy Naszym Gościom salę oranżeryjną Ilkus Hotel & Restaurant, która wyróżnia się stylem loftowym z industrialnymi i ceglanymi elementami na ścianach. Wysokie, szerokie okna wpuszczają do wnętrza optymalną ilość naturalnego światła, a goście mogą być bliżej natury.

Dzięki współpracy z profesjonalnymi dekoratorami możemy dostosować aranżację indywidualnie do organizowanego przyjęcia. Z kolei grafiki od Agnieszki Wołoszyn i piękne zasłony nadają aranżacji przytulny charakter. Skontaktuj się z nami i stworzymy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

.

.

Oranżeria i sala restauracyjna – zorganizujesz u nas dowolne przyjęcie

Nasza Oranżeria umożliwi Ci zorganizowanie dowolnego przyjęcia w pięknej aranżacji. Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na kompleksowej obsłudze przyjęcia. Współpracujemy z profesjonalnymi dekoratorami, dzięki czemu stworzymy dla Ciebie wnętrze dostosowane do charakteru przyjęcia.

Sala oranżeryjna sprawdzi się doskonale w przypadku przyjęć na maksymalnie 80 osób. Dotychczas organizowaliśmy w niej takie przyjęcia jak:

  • urodziny,
  • chrzciny,
  • przyjęcia komunijne
  • rocznice ślubu.
 

Gwarantujemy, że Twoi Goście będą zachwyceni wnętrzem oraz jedzeniem, które zaspokoi wymagania nawet największych krytyków kulinarnych. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu!

Sala restauracyjna i Oranżeria na większe przyjęcia

W Ilkus Hotel & Restaurant możesz zarezerwować nie tylko Oranżerię, ale również salę restauracyjną. Będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zorganizować większe przyjęcie nawet na 120 osób.

Co zyskasz, organizując przyjęcia w Ilkus Hotel & Restaurant?

  • Bezpłatny parking
  • Preferencyjne ceny pokoi
  • Indywidualną ofertę

.

Czy warto zorganizować u nas przyjęcie?

Daria Kozioł
Daria KoziołPrzyjęcie weselne
Czytaj więcej
Chciałam w tym miejscu podziękować za zorganizowanie najwspanialszego przyjęcia weselnego. Mimo, że było to naprawdę małe przyjęcie, czuliśmy się wyjątkowo. Począwszy od samej organizacji, przygotowania sali wraz z dekoracjami, przepyszne i na wysokim poziomie jedzenie oraz słodkości po profesjonalną, niezwykle miłą i sympatyczną obsługę. Czuliśmy się wraz z naszymi gośćmi naprawdę wyjątkowo. Lepszego przyjęcia nie mogliśmy sobie wymarzyć. Na pewno będziemy wracać nieraz. Oby tak dalej.! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy każdemu .!
Zofia Kamińska
Zofia KamińskaPrzyjęcie urodzinowe
Czytaj więcej
Miałam przyjemność zorganizować tu swoje urodziny, wszystko odbyło się na wysokim poziomie jedzenie przepyszne a personel przemiły. Gorąco polecam Ilkus Hotel & Restaurant napewno tam wrócimy 👌
Kasia Koper-Czerniawska
Kasia Koper-CzerniawskaPrzyjęcia okolicznościowe
Czytaj więcej
Ilkus – polecamy do organizacji przyjęć okolicznościowych profesjonalizm w każdym etapie komunikacji , poczynając od początkowych ustaleń, po indywidualne potrzeby po potrzeby klienta po zorganizowanie przejścia z okazji chrztu na 6+. Sala przygotowana perfekcyjnie, stół przepiękny, jedzenie zachwyciło każdego gościa. Obsługa imprezy również idealna – kelnerzy non stop na sali, jedziecie ciepłe i smaczne, spełniali każde nasze życzenie. Miła atmosfera i jest pysznie polecamy !!!
Poprzedni
Następny

Zapraszamy do rozmowy i rezerwacji terminów

Aby sprawdzić dostępność miejsc w wybranym terminie, skontaktujemy się  z państwem w ciągu 12 godzin.

Czesz zarezerwować stolik telefonicznie?
Zadzwoń: 888 704 700

Zarezerwuj swój pobyt

Aby sprawdzić dostępność pokoju w wybranym terminie, skontaktujemy się  z państwem w ciągu 12 godzin.